пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Book-show «Шляхом Каменяра»


І знову в Олександрійській бібліотеці для юнацтва book-show! Цього разу – присвячене 160-річчю від дня народження Івана Франка – під назвою «Шляхом Каменяра»!
Учнівська молодь ОНВК № 17, НВК № 9 та студенти політехнічного коледжу задоволеними посмішками, шаленими оплесками, активністю під час book-show продемонстрували бібліотекарям своє схвалення заходам такого формату.
Сподобалося юнакам та дівчатам усе, що відбувалося на їхніх очах: інсценізація за твором І. Франка «Украдене щастя» у виконанні працівників бібліотеки для юнацтва; презентація пісні «Не знаю, чого мене до тебе тягне» на слова Франка у стилі «реп», яку створив і виконав студент училища культури Олександр Савенко; перегляд відео-презентації по творчості великого поета; участь у вікторині «Апостол духу і праці».
Тож усі присутні побачили, що працівники бібліотеки для юнацтва не збираються зупинятися чи перепочивати, а цілеспрямовано налаштовані на влаштування все нових і нових креативних сюрпризів для молоді!Немає коментарів:

Дописати коментар